hore

Hľadača kľúčov pre Apple iPhone 16 Plus

Hľadača kľúčov a lokalizátor majú primárne úlohu zachraňovať nás pred každodennými infarkty. Stačí na svoje kľúče, peňaženku alebo iné cennosti pripnúť lokátor a budete mať o týchto veciach neustále prehľad. Hľadač kľúčov vám umožní nájsť je v mobile na mape, lepšie lokačné čipy majú napríklad aj senzor pohybu, rodinné zdieľanie a ďalšie vychytávky. Lokalizačné čip má napríklad aj safe zónu, kde sa môže vypnúť, aby šetril batériu, typicky u vás doma. Ako vybrať ten správny lokátor?
Zobraziť viac

V kategórii máme: 0 produktov 0 hodnotenie

Od:

Do:

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

Ako lokalizátor fungujú? Stratené kľúče alebo peňaženku môžete vďaka hľadači nájsť niekoľko možnými spôsobmi. Lokalizačné čip zdieľa pomocou Bluetooth svoju polohu. Tú si môžete zobraziť na svojom smartfóne na mape a vydať sa pre daný predmet späť. Presnosť lokácie je spravidla na niekoľko metrov. Ak sa vám nedarí kľúče či peňaženku nájsť, môžete stlačením tlačidla lokátor aktivovať. Ten začne vydávať zvuk, aby ste ho ľahko našli. Ak chcete postrážiť napríklad svoje kolo, bude sa vám veľmi hodiť pohybový senzor. Po jeho zapnutí bude každý väčší nežiaduce pohyb okamžite zaznamenaný a lokačné čip spustí hlasný poplach. Ďalšou užitočnou funkciou je rodinné zdieľanie. Rodičia tak môžu ľahko postrážiť veci svojich detí, ak je niekde zabudnú. Lepšie lokátory majú dokonca tiež funkciu diaľkové spúšte fotoaparátu. Môžete ich teda využiť aj týmto spôsobom. Podľa čoho vybrať lokalizačné čip? Funkcia - niektoré z možných funkcií hľadača kľúčov už sme si vymenovali vyššie. Hodí sa napríklad tiež strážca, vďaka ktorému si dvojklikom prozvoníte svoj telefón, ak ste ho stratili. Safe zóna zase zariadenie vypína u vás doma, aby sa mu nevybíjala batérie. Tiež vás ochráni pred ovčími nočnými alarmy. Prevedenie - hľadača kľúčov sú zvyčajne malé zariadenia štvorcového tvaru, pri ktorých si vyberáte z rozličných farieb. Lokátory potom môžu byť zabudované priamo v peňaženke alebo v puzdre na doklady a karty. Vďaka tomu si ich prípadný zlodej skôr nevšimne a vy svoju peňaženku jednoducho vypátrajú. Cena - tou sa čipy veľmi odlišujú. Kým najlacnejšie varianty stojí 400-500 Sk, peňaženky s lokalizátorom sa pohybujú okolo 1 500 Sk. Najdrahší čipy s najviac funkciami potom stojí nad 2 000 Sk.
Späť hore

Máte otázku?
Spýtajte sa našich fajnšmekrov

Hľadáte príslušenstvo pre telefón?

Neviete, aký máte model?

17

Skúsení špecialisti
máme viac ako 17 rokov skúseností

Autorizovaný predajca
predávame tovar z oficiálnej CZ/SK distribúcie

Fakt rýchle dodanie
tovar skladom posielame do 24 hodín

7

F-Mobil predajní
príďte sa poradiť

Podeľte sa o svoje úlovky na Instagramu. Použite #Fmobil Pochváľte sa na Instagramu. Použite F-mobil Podeľte sa so svojim chytrým zariadením na Instagramu. Použite #Fmobil Zobraziť profil